Tworzymy treści komunikacji korporacyjnej,
które PORUSZAJĄ ODBIORCĘ

Postawiliśmy na in-housowy Content House.

Oznacza to, że treści tworzymy sprawnie i bez dodatkowych pośredników, zachowując pełną spójność z innymi działaniami prowadzonymi dla klienta. Produkujemy video, animacje2D, wydarzenia na żywo i content „w stylu Netflix” dla komunikacji korporacyjnej. Nasi designerzy tworzą grafiki, infografiki, strony internetowe, jako samodzielne projekty oraz pełne zintegrowane kampanie.

Produkcja contentu

Wspieramy komunikację, produkując treści video, graficzne, motion, strony www, podcasty, raporty i szeroko rozumiane działania branded content.

Interaktywne streamingi LIVE

Produkujemy wydarzenia live i hybrydowe - interaktywne webinary, konferencje prasowe online, spotkania biznesowe, debaty, prezentacje
live z Q&A, Town-Halle i wszelkie
transmisje LIVE.

Custom Publishing TV

Wymyślamy i produkujemy od A do Z formaty TV i treści "Netflix-style" dla komunikacji wewnętrznej. Stawiamy na autentyczne i angażujące historie w formatach informacyjno-rozrywkowych.

Zespół

Filip Kożusznik

Head of 24/7Studio

Paulina Rucińska

Creative Operations Manager

Alicja Koptyńska

Project Manager

Natalia Skarbek

Video Production Assistant

Radosław Czajkowski

Senior Graphic Designer

Rafał Śliwczyński

Graphic & Motion Designer

Tomasz Trusiewicz

Videographer

Mamy własne studio nagraniowe

Jako agencja komunikacji wiemy jak mówić by poruszać naszych słuchaczy i zbudować ich zaufanie. Teraz możemy to robić w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku – naszym in housowym studiu, zapewniając maksymalny komfort, elastyczność i profesjonalizm.

W zależności od Twoich potrzeb biznesowych, pomożemy Ci w doborze i stworzeniu odpowiednich treści audiowizualnych. Treści atrakcyjnych, poruszających, budujących zaufanie i zawierających wartość informacyjną. Treści, które pozytywnie wpłyną na Twoich odbiorców.

Porozmawiajmy o tym,
w jaki sposób możemy wynieść Twoją komunikację na wyższy poziom.

Filip Kożusznik

Head of 247/Studio