Potrzebujemy ludzi
kreatywnych

Chcesz dołączyć do zespołu 24/7Communication? Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy:

W 24/7Communication szukamy wspaniałych ludzi. Ambitnych ludzi. Inspirujących ludzi. Zmotywowanych ludzi.

Zależy nam na osobach, które swoją osobowością i determinacją chcą mieć wkład w sukces osobisty i 24/7Communication.

Mniejszą wagę przywiązujemy do Twojego wykształcenia oraz do tego na jakim etapie kariery jesteś. Większe znaczenie ma to, co Cię napędza i co zrobiłeś/łaś do tej pory aby coś zmienić.

Doskonałość komunikacji wymaga podejścia z wielu stron. Zróżnicowanej drużyny, którą tworzą inspirujący eksperci z różnych dziedzin.

Wyślij CV na jobs@247.com.pl.

Mamy wolne etaty:

SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE

Jesteśmy 24/7Communication – i chcemy, żebyś się u nas rozwijał. Mamy świetnych ludzi, super ciekawych klientów oraz zakres działań, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w wielu kierunkach. Poznasz zasady profesjonalnego client service, tajniki działań w social media, jak i specyfikę projektów digital.

Portfolio naszych Klientów ciągle się rozwija – dlatego poszukujemy kilku osób, które wesprą nas w kreowaniu i realizacji kampanii komunikacyjnych – zaskakujących, inspirujących, opowiadających ciekawe historie.

więcej

Event Specialist

Jeśli chcesz się dużo nauczyć, koordynować ciekawe projekty eventowe – czytaj dalej. Jeśli interesujesz się organizacją eventów, nie boisz się wyzwań, zachowujesz spokój w każdej sytuacji i nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami – jesteś tym, na kogo czekamy.

więcej

PUBLIC AFFAIRS JUNIOR SPECIALIST

Jesteś profesjonalistą w każdym calu. Komunikacja korporacyjna to Twoja pasja. Znasz tajniki działań CSR, public affairs, budowania wizerunku i reputacji organizacji na różnych płaszczyznach. Aktywnie śledzisz wydarzenia ze świata polityki i biznesu. Właśnie poczułeś, że jesteś gotowy na nowe wyzwanie zawodowe ? budowanie ekspertyzy w nowym miejscu, z ciekawymi ludźmi, dla klientów pełnych wyzwań.

więcej

Staże

Przyszłość należy do młodych ludzi. To oni wnoszą nowe spostrzeżenia i poglądy do PR i Komunikacji. Kwestionują to co oczywiste i utrzymują świeżość naszego spojrzenia.

więcej