Potrzebujemy ludzi
kreatywnych

Chcesz dołączyć do zespołu 24/7Communication? Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy:

W 24/7Communication szukamy wspaniałych ludzi. Ambitnych ludzi. Inspirujących ludzi. Zmotywowanych ludzi.

Zależy nam na osobach, które swoją osobowością i determinacją chcą mieć wkład w sukces osobisty i 24/7Communication.

Mniejszą wagę przywiązujemy do Twojego wykształcenia oraz do tego na jakim etapie kariery jesteś. Większe znaczenie ma to, co Cię napędza i co zrobiłeś/łaś do tej pory aby coś zmienić.

Doskonałość komunikacji wymaga podejścia z wielu stron. Zróżnicowanej drużyny, którą tworzą inspirujący eksperci z różnych dziedzin.

Wyślij CV na jobs@247.com.pl.

Mamy wolne etaty:

Senior Creative Manager

24/7Communication is looking for a ‚PReative’ – a Senior Creative Manager, who dares to take the ‚PR Challenge’.

więcej

COMMUNITY MANAGER

Szukamy specjalisty od Social Media, który wniesie świeżość w pomysły tworzone dla naszych klientów i zachwyci swoim nietuzinkowym myśleniem.

więcej

Staże

Przyszłość należy do młodych ludzi. To oni wnoszą nowe spostrzeżenia i poglądy do PR i Komunikacji. Kwestionują to co oczywiste i utrzymują świeżość naszego spojrzenia.

więcej

GROUP ACCOUNT MANAGER

We are looking for a senior manager to inspire and lead the work for several of our top clients. You will consult the client on high/board level, proposing and managing integrated strategies and planning.

więcej

HEAD OF PRODUCTION

We are looking for an excellent organizer – with good understanding of digital, graphic and video processes. A hands-on manager who is not afraid of rolling up the sleeves to get things done.

więcej