Potrzebujemy ludzi
kreatywnych

Chcesz dołączyć do zespołu 24/7Communication? Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy:

W 24/7Communication szukamy wspaniałych ludzi. Ambitnych ludzi. Inspirujących ludzi. Zmotywowanych ludzi.

Zależy nam na osobach, które swoją osobowością i determinacją chcą mieć wkład w sukces osobisty i 24/7Communication.

Mniejszą wagę przywiązujemy do Twojego wykształcenia oraz do tego na jakim etapie kariery jesteś. Większe znaczenie ma to, co Cię napędza i co zrobiłeś/łaś do tej pory aby coś zmienić.

Doskonałość komunikacji wymaga podejścia z wielu stron. Zróżnicowanej drużyny, którą tworzą inspirujący eksperci z różnych dziedzin.

Wyślij CV na jobs@247.com.pl.

Mamy wolne etaty:

JUNIOR / GRAPHIC DESIGNER

Jeśli masz 2-4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, głowę pełną kreatywnych pomysłów i oko do detali, jesteś za pan brat z pakietem Adobe, projektujesz zarówno posty na fejsa, jak i ulotki, a strony www i mobile nie są Ci obce, to zapraszamy do nas!

więcej

PROJECT MANAGER

Jeśli masz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, nie jedna produkcja foto i video za Tobą, projekty digitalowe nie są Ci obce, kosztorysy i harmonogramy jedzą Ci z ręki i kreatywnie podchodzisz do projektów, to zapraszamy do nas!

więcej

JUNIOR ACCOUNT MANAGER

Chętnie podejmujesz się nowych wyzwań? Możesz pochwalić się stworzeniem planów komunikacji wokół historii, które zachwyciły odbiorców? Interesujesz się branżą automotive, przemysłem lub energetyką?

więcej

COPYWRITER / DZIENNIKARZ

Masz doskonały warsztat pisarski? Znasz branżę automotive? Posiadasz zdolność wyszukiwania i prezentowania specjalistycznych tematów w angażujący sposób?
Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie!

więcej

SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE

SZUKAMY OSOBY AMBITNEJ, DYNAMICZNEJ, OTWARTEJ NA WYZWANIA, Z PASJĄ I GŁOWĄ PEŁNĄ NIESTANDARDOWYCH POMYSŁÓW ORAZ TALENTEM DO TWORZENIA KOMUNIKACJI WOKÓŁ HISTORII, KTÓRE ZACHWYCĄ KAŻDEGO ODBIORCĘ.

więcej

Staże

Przyszłość należy do młodych ludzi. To oni wnoszą nowe spostrzeżenia i poglądy do PR i Komunikacji. Kwestionują to co oczywiste i utrzymują świeżość naszego spojrzenia.

więcej