Wspólnie znaczy dla nas lepiej.
Stawiamy na zgrany team,
w którym kompetencje
wzajemnie się uzupełniają.

Wiedzę i doświadczenie, ale też atmosferę 24/7Communication tworzą ludzie.

To oni ukształtowali wspólne wartości, które pielęgnujemy. Razem tworzymy naszą #247way już od ponad 20 lat
i z każdym rokiem jesteśmy silniejszym zespołem. Pracę wykonujemy hybrydowo, codziennie decydując, gdzie najwygodniej będzie nam działać. Sprawdź, jak się u nas pracuje i kogo aktualnie poszukujemy.

Pobierz nasz Culture Book i sprawdź, czym jest #247way.

Pobierz

Proces rekrutacji

1.

Wysyłasz aplikację

2.

Odbywamy wspólną rozmowę

3.

Wykonujesz zadanie rekrutacyjne

4.

Przekazujemy Ci informację zwrotną

A jeśli nasze drogi się połączą... Przedstawimy Ci ofertę i zaprosimy do #247team

5.

Dołącz do nas!

Otwarte rekrutacje

Sprawdź, kogo obecnie szukamy do zespołu.
Jeśli zainteresujesz się ofertą, wyślij CV i kilka słów o sobie lub nagraj krótki film.

Communication & PR Manager

W 24/7Communication od ponad 20 lat tworzymy, angażujemy i komunikujemy. Na co dzień opowiadamy historie dotyczące naszych klientów. Dziś poszukujemy osoby, która będzie tworzyć inspirujące historie o nas samych – wewnętrznie i zewnętrznie. Dołącz do nas jako Communication & PR Manager 24/7Communication!

PROJECT MANAGER 247/STUDIO CONTENT & STREAMING

Do naszego in-housowego domu produkcyjnego 247/STUDIO poszukujemy Project Managera, który wesprze nas w prowadzeniu projektów audiowizualnych z naciskiem na realizację projektów z zakresu stron internetowych. Dołączysz do zgranej drużyny, która uwielbia z sobą pracować (i nie tylko) i wspiera się na co dzień.

Account Manager

W 24/7Communication od prawie 20 lat tworzymy, angażujemy i komunikujemy. Opowiadamy historie, których chce się słuchać. Opowiedz nam swoją.

Account Assistant

Od 20 lat stale się rozwijamy. Właśnie witamy na pokładzie nowych Klientów. Dołącz do nas – razem zrealizujemy skuteczne, ciekawe kampanie PR na miarę współczesnych czasów. Pracuj z nami dla liderów rynku. Wiele się nauczysz i będziesz się przy tym dobrze bawić.

Social Media Specialist

Świetnie się czujesz w świecie Social Media? Tworzysz pomysły i content, który angażuje odbiorców i zachwyca klientów? Kreujesz pozytywny wizerunek marek poprzez odpowiedni kontakt ze społecznościami? Dołącz do nas już dziś!

PR Executive / PR Senior Executive

W 24/7Communication od prawie 20 lat tworzymy, angażujemy i komunikujemy. Opowiadamy historie, których chce się słuchać. Opowiedz nam swoją.

Staże

Przyszłość należy do młodych ludzi. U nas nauczysz się tego, czym jest nowoczesny PR, będziesz pracować dla liderów branż oraz poznasz zespół fantastycznych ludzi!

Nie prowadzimy
obecnie rekrutacji
skierowanej
do Ciebie?

Zostaw nam CV i napisz, jakie oferty
Cię interesują.

Anna Jarosławska

HR&People Manager