Tworzymy.
Angażujemy.
Komunikujemy.

Account Manager

Masz dość powtarzalnych projektów, niewielkich budżetów i braku nowych wyzwań? Czujesz, że stoisz w miejscu i masz zakusy na więcej? Dołącz do nas!

Dla jednego z kluczowych klientów agencji, międzynarodowej marki i lidera w branży, poszukujemy Account Managera.

  • Aplikuj, jeśli projektowanie i wdrażanie strategii komunikacji we współpracy z kilkuosobowym zespołem nie jest Ci obce, masz kilka lat doświadczenia, jesteś grammar nazi, ale myślisz nieszablonowo i potrafisz zarządzać budżetami, projektami oraz nie boisz się szybkiego podejmowania decyzji.
  • Poszukujemy osoby, która w dynamicznym środowisku pracy czuje się jak ryba w wodzie i nie boi się skoku na głęboką wodę ? bez względu na to, czy będą to koordynacje dużych eventów, realizacje video, współpraca z influencerami i liderami opinii, czy projekty niestandardowe.
  • Doświadczenie w PR produktowym jest mile widziane, tak jak znajomość social mediów oraz narzędzi digitalowych i marketingowych.
  • Co jeszcze? Szukamy osoby, która po prostu lubi swoją pracę i lubi ludzi. My się w zespole, agencji i z klientami bardzo lubimy, więc poszukujemy kogoś, z kim można konie kraść 🙂 Docenimy także odwagę i inicjatywę w działaniu.

Dołącz do nas!

Zapewniamy pracę w zespole, który się lubi (!), atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, świadczenia medyczne i stabilne zatrudnienie. CV wyślij na adres: contact@247.com.pl

Zainteresowany? Aplikuj teraz.

* Pola wymagane